DËRGESË E SIGURT! Mos u shqetëso! Ne e marrim seriozisht sigurinë e klientëve tanë!
Korrierët tanë ndryshojnë maskat dhe dorezat çdo dy orë. Procesi i transportit dhe pagesa zhvillohet pa kontakte të drejtpërdrejta.

Për trupin që kë ëndërruar!

Sukses botëror në fushën e dietologjisë

Porosit tani!

 • 00H
 • 00M
 • 00S

  Për trupin që kë ëndërruar!

  Sukses botëror në fushën e dietologjisë

  Porosit tani!

  • 00H
  • 00M
  • 00S

   BioLight: humbja me e rehatshme e peshës për këdo që ndjek një dietë ketogjenike

   Si funksionon një dietë ketogjenike dhe Biolight?

   Kur ndalojmë konsumimin e karbohidrateve dhe fillojmë të hamë shumë yndyrë, metabolizmi ynë rindërtohet. Në mëlçi prodhohen substanca speciale - trupa ketoni të dizajnuar për të ndarë yndyrën. Kjo është baza e dietës ketogjenike.

   Sidoqoftë, shkencëtarët nga Instituti Gjerman i të Ushqyerit Njerëzor shkuan një hap më tej duke krijuar një ilaç të veçantë që përmbante substanca natyrale të ngjashme në veprim me trupat ketonikë. Ata gjithashtu synojnë të djegien e yndyrës.

   Trupat ketonikë janë themeli i Metafix, prandaj të gjithë humbasin peshë! Këto substanca nxirren nga komponentët natyrorë, prandaj nuk dëmtojnë organizmin dhe, për më tepër, ato kanë një efikasitet jashtëzakonisht të lartë (për të cilin ata i tejkalojnë trupat e tyre ketone me më shumë se 15 herë!). Studimet klinike kanë treguar që kur ato merren, pesha fillon të ulet me shpejtësi dhe me 100% efikasitet

   Efekti i menjehereshem vjen nga perberesit e vecante si:

   Mjedër

   Caj jeshil

   Guarana

   Si funksionon një dietë ketogjenike dhe Biolight?

   Kur ndalojmë konsumimin e karbohidrateve dhe fillojmë të hamë shumë yndyrë, metabolizmi ynë rindërtohet. Në mëlçi prodhohen substanca speciale - trupa ketoni të dizajnuar për të ndarë yndyrën. Kjo është baza e dietës ketogjenike.

   Sidoqoftë, shkencëtarët nga Instituti Gjerman i të Ushqyerit Njerëzor shkuan një hap më tej duke krijuar një ilaç të veçantë që përmbante substanca natyrale të ngjashme në veprim me trupat ketonikë. Ata gjithashtu synojnë të djegien e yndyrës.

   Trupat ketonikë janë themeli i Biolight, prandaj të gjithë humbasin peshë! Këto substanca nxirren nga komponentët natyrorë, prandaj nuk dëmtojnë organizmin dhe, për më tepër, ato kanë një efikasitet jashtëzakonisht të lartë (për të cilin ata i tejkalojnë trupat e tyre ketone me më shumë se 15 herë!). Studimet klinike kanë treguar që kur ato merren, pesha fillon të ulet me shpejtësi dhe me 100% efikasitet

   Efekti i menjehereshem vjen nga perberesit e vecante si:

   Mjedër

   Caj jeshil

   Guarana

   Veprime të tjera të dobishme të BioLight në trup

   Zbut celulitin

   Stimulon pastrimin aktiv dhe detoksifikimin në nivel qelizor

   Normalizon ekuilibrin ujë-kripëra dhe lehtëson edemën

   Pa dëme të shëndetit

   do të largojë dhjamin nga vende si:

   Tani rradhën e ke ti!

   Porosite tani dhe fito 50% ulje!

   Lufton yndyrën e keqe të organeve të brendshme.

   Rënie në peshë pa sforcim fizik.

   Sukses botëror në fushën e dietologjisë.

   Tani rradhën e ke ti!

   Porosite tani dhe fito 50% ulje!

   • Lufton yndyrën e keqe të organeve të brendshme.
   • Rënie në peshë pa sforcim fizik.
   • Sukses botëror në fushën e dietologjisë.

   Mendimi i ekspertëve nutricionistë

   ” Deri tani, Biolight është mënyra më e mirë për të humbur peshë sot. Përparësia e saj kryesore është një mënyrë shumë e thjeshtë. Thjesht merrni Slimfit sipas udhëzimeve dhe përmbajuni në një dietë ketogjenike për të parë se si kilogramët e akumuluar largohen brenda disa ditësh. Dhe me përfitime shëndetësore.

   Së fundmi është Biolight që ju rekomandoj të gjithë pacientëve të mi që i përmbahen dietës keto, dhe vlerësimet për këtë humbje peshe janë pozitive. Biolight i ndihmon të gjithë! Nëse nuk e keni provuar Biolight, ju rekomandoj ta bëni sa më shpejt të jetë e mundur. Biolight është në gjendje t’ju surprizojë këndshëm. “

   Martin Jones, një nutricionist i njohur britanik, përvojë praktike – më shumë se 15 vjet

   Histori të klientëve tanë

   "Suplementi është super !!! Unë kurrë nuk kisha humbur peshë aq shumë sa me të. I shpejtë dhe i lehtë. Kam humbur 18 kg. Kam vuaitur nga pesha e tepërt për më shume se 10 vjet, te cilën s'e kam provar vetëm unë. Disa dieta më kanë ndihmuar, por më pas pesha kthehej persëri. Me e efektshmia ishte dieta me Biolight. Efekti është super! la rekomandova Biolight shoqes sime. Ajo gjithashtu humbi pothuajse 24 kg me ndihmën e Biolight.
   Vjola (32 vjec)
   "Nga mbipesha kam vuajtur prej 25 vitesh. Në periudhat më të këqija, pesha ishte 117 kg. Në vitin e fundit, shëndeti ishte perkeqësuar. Doktori tha se ishte e nevojshme të humbisja peshê urgjentisht, sepse as zemra nuk mund të duronte më. Une provova dieten keto me Biolight. Për të qenë e sinqertë, nuk besoja se kjo metodë do të më ndihmonte. Por në fund, humba gati 30 kg. Mora 1 kurë Biolight. Tani shëndeti im është me i mirë. Jam shumë e lumtur me rezultatin, do te porosis nie tjeter Biolight. "
   Besa (41 vjec)
   "Më pêlqeu të humbja peshë me Biolight sepse nuk ke nevojë të bësh asgjë. Une nuk gjeta ndonjë efekt negativ në trup. Përkundrazi kisha shumë energji, fillova të flija më mire, lëkura u përmirësua, aknet që më kishin shqetësuar më parë tani janë zhdukur, celuliti është zhdukur! Kam humbur 11 kg në 1 muaj. Më pelqeu githçka. Do të vazhdoj ta përdor Biolight më tej. Unë ua rekomandoj të githëve
   Lidia (28 vjeç)

   Për trupin që kë ëndërruar!

   Sukses botëror në fushën e dietologjisë

   Porosit tani!

   • 00H
   • 00M
   • 00S

    Për trupin që kë ëndërruar!

    Sukses botëror në fushën e dietologjisë

    Porosit tani!

    • 00H
    • 00M
    • 00S